Mapy z przeglądarki

Warszawska spółka GeoDigital, zawarła umowę partnerską z brytyjską firmą GDC, specjalizującą się we wdrażaniu systemów informacji przestrzennej w administracji.

Na ofertę GDC składają się różnorodne rozwiązania z zakresu GIS. Jednym z najbardziej popularnych produktów firmy jest aplikacja PlanWeb zapewniająca wymianę danych przestrzennych wewnątrz urzędu (np. pomiędzy wybranymi departamentami) oraz system oraz PlanAccess umożliwiający instytucjom udostępnianie takich geograficznych danych mieszkańcom. Oba rozwiązania działają na bazie przeglądarek internetowych.

GeoDigital, obecna na rynku od 1996 r., zamierza oferować systemy GDC urzędom, firmom telekomunikacyjnym czy dostawcom energii. GeoDigital jest również parterem dystrybutorem oprogramowania takich firm jak MapInfo, ESRI i Intergraph. Spółka oferuje także obrazy satelitarne z satelitów Ikonos, Landsat, Spot, IRS, Resurs.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200