Mały biznes kompleksowo

CDN S.A., Hewlett-Packard Polska oraz Europejski Fundusz Leasingowy zaproponowały pakiet programowo-sprzętowo-finansowy skierowany do małych i średnich firm.

Firmy CDN S.A., Hewlett-Packard Polska i Europejski Fundusz Leasingowy S.A. w ramach wzajemnej współpracy przygotowały ofertę w skład której wchodzą: oprogramowanie CDN OPT!MA (sprzedaż, księgowość, kadry i płace), komputer hp oraz leasing w firmie EFL.

Firmy twierdzą, że celem nawiązanej współpracy jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom małych i średnich przedsiębiorstw poszukujących na rynku nowoczesnych, ale osiągalnych cenowo (miesięczna opłata leasingowa już od 269 zł za pakiet) rozwiązań informatycznych.

Zobacz również:

  • Cisco opracowało chmurową platformę do monitorowania biznesowych aplikacji i usług
  • Apple wydziela kolejne aplikacje od systemu iOS/iPadOS 16
  • Włoska firma opracowała własną wersję Pegasusa

Oprogramowanie CDN OPT!MA to system do zarządzani firmą, który zdaniem jego twórców można dostosować do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa . Pakiet aplikacji pozwala na rozbudowę systemu o dodatkowe moduły CDN OPT!MA Kadry i Płace, Środki Trwałe oraz Analizy. Oprogramowanie objęte jest 24 - miesięczną gwarancją producenta. Firma gwarantuje dostarczanie bezpłatnych aktualizacji (oferta nie obejmuje jednak kosztów dostarczenia nowej wersji (przesyłki, dojazdu), nośnika danych oraz instalacji). Dodatkowe bezpłatne usługi to przegląd serwisowy, instalacja nowej wersji systemu po roku pracy oraz możliwość korzystania z pomocy telefonicznej CDN (hot-line).

Więcej informacji:

CDN S.A.

012/ 614 11 00

http://www.cdn.com.pl

Wkład Hewlett-Packard to dostarczanie firmowego sprzętu komputerowego.

Także w tym przypadku producent oferuje 24 - miesięczną obsługę gwarancyjną.

Więcej informacji:

Hewlett-Packard Polska

0 801 607 607

http://www.hp.com.pl/dla_biznesu

Oferta EFL to leasing operacyjny, który według zapewnień firmy realizowany jest przy minimalnych wymogach formalnych przy podpisywaniu umowy leasingowej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200