Małe obudowy SilverStone SUGO

Veracomp wprowadził do oferty nową linię produktów z grupy MiniPC (SFF - Small Form Factor). SilverStone SUGO SG01 to dwie eleganckie i stylowe obudowy PC pozwalające na montaż płyt głównych uATX i standardowych zasilaczy ATX.

Rozmiary obudowy to 263x210x393 mm. SG01 pozwala na montaż płyt kart PCI-Express standardowej wysokości. Obudowy wyposażone są w wyświetlacz ciekłokrystaliczny i pilota zdalnego sterowania, mogą być wykorzystane jako multimedialne urządzenia klasy MiniPC. Wnętrze daje możliwość zastosowania wydajnych systemów chłodzenia, mogących schłodzić mocno nagrzewające się procesory Pentium 4 czy Athlon 64.

Małe obudowy SilverStone SUGO

Obudowy SilverStone SUGO SG01

Obudowa otwiera się bez użycia śrubokręta. Jak wszystkie obudowy SilverStone seria SUGO wykonana jest w całości z aluminium. Produkt dostępny będzie w dwóch kolorach - czarnym i srebrnym. Sugerowana cena detaliczna to 939 zł.

Dystrybutor:

http://www.veracomp.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200