Małe Gadu Gadu z obsługą dotykowych ekranów

Ukazała się nowa wersja mobilnego Gadu-Gadu. Interfejs "przenośnego" GG z numerem 3.0.11 został napisany całkowicie od początku. Nowością jest m.in. obsługa urządzeń przenośnych wyposażonych w ekran dotykowy.

Wymyśl funkcje do GG8!

Chcesz, żeby w najnowszej wersji Gadu-Gadu pojawiły się funkcje, które od zawsze brakuje w GG? Potrzebujesz szyfrowania, obsługi Jabbera/XMPP, marzą ci się ładniejsze ikonki?

Przyłącz się do naszej akcji - napiszmy razem list otwarty do Gadu-Gadu!

"O 20% zmniejszono rozmiar programu, przyspieszono jego działanie, nowa wersja zużywa także mniej baterii telefonu i pamięci" - zapewnia producent aplikacji. Wedle deklaracji Gadu Gadu usprawniono również łączenie z serwerami GG i przyspieszono zapisywanie kontaktów.

Gadu-Gadu 3.0.11, dostępne dla telefonów komórkowych i palmtopów, oferowane jest w 5 różnych wersjach dla platform - Symbian S60, Symbian UIQ3, telefonów pracujących pod kontrolą Windows Mobile oraz palmtopów z systemem operacyjnym Microsoftu. Jest także uniwersalna wersja dla urządzeń wyposażonych w oprogramowanie Java Micro Edition (Java MIDP2.0.). Jak informuje producent w planach jest jeszcze wersja dedykowana dla coraz popularniejszych w Polsce telefonów BlackBerry.

Korzystanie z mobilnego GG wymaga wnoszenia opłat subskrypcyjnych (np. 1 zł netto za tydzień). Użytkownicy płacą również za przesyłanie danych zgodnie z planami taryfowymi swoich operatorów. W sieci Era nadal oferowana jest również specjalna edycja aplikacji i usługi (Era GG) w ramach której nie są pobierane opłaty za transmisje danych.


TOP 200