Maingear eX-L 18 - "najwydajniejszy notebook na świecie"

Firma Maingear zaprezentowała, jak twierdzi, "najwydajniejszy notebook dla graczy na świecie". Nosi on oznaczenie eX-L 18 i wyposażony został m.in. w 18,4-calowy wyświetlacz Full HD oraz dwie karty graficzne GeForce GTX 280M.

Maingear eX-L 18 - "najwydajniejszy notebook na świecie"

Maingear eX-L 18

Notebook eX-L 18 przeznaczony jest przede wszystkim dla graczy. Urządzenie, które może z powodzeniem zastąpić komputer stacjonarny, wyposażone zostało w 18,4-calowy wyświetlacz LCD pozwalający na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości Full HD oraz jedną lub dwie karty graficzne GeForce GTX 280M.

Jego "sercem" jest procesor Intel Core 2 Duo/Extreme, natomiast maksymalna wielkość zainstalowanej pamięci DDR3 to 8 GB. Sprzęt oferuje ponadto do dyspozycji użytkowników do trzech 2,5-calowych dysków twardych SATA (lub SSD), opcjonalny napęd Blu-ray, moduł Bluetooth, WiFi, czytnik kart pamięci (7 w 1), złącze eSATA oraz możliwość podłączenia do zewnętrznego wyświetlacz za pomocą wyjść D-Sub i HDMI. Warto też wspomnieć o wbudowanej kamerze internetowej dysponującej 3-megapikselowym sensorem oraz 12-ogniwowym akumulatorze.

Całość pracuje pod kontrolą systemu Windows Vista Ultimate i została wyceniona, w wersji podstawowej, na 2999 USD.

Sprawdź, jak kupić nawigację i zobacz najlepsze modele w Rankingu PC Worlda!

Promocyjne ceny nawigacji GPS w Sklepie idg.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200