MailStore rozszerza wsparcie kanału partnerskiego w Polsce

Computerworld MailStore, niemiecki specjalista w zakresie archiwizacji poczty elektronicznej dla małych i średnich przedsiębiorstw, wzmocnił swoje szeregi na rynku europejskim. Anna Shahin dołączyła do zespołu marketingowego wspierając działania w regionie CEE, a w szczególności w Polsce.

MailStore rozszerza wsparcie kanału partnerskiego w Polsce

Anna Shahin, Channel Marketing Manager, MailStore

MailStore już od 15 lat oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu archiwizacji poczty elektronicznej dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dostawców usług zarządzanych (MSP). Lider rynkowy w regionie DACH dąży do zwiększenia swoich udziałów w Europie Środkowo-Wschodniej. Anna dołączyła do zespołu marketingowego MailStore z FIBARO, gdzie objęła stanowisko Channel Marketing Managera. Będzie współpracować z krajowymi i międzynarodowymi partnerami dystrybucyjnymi w regionie CEE, wspierając ich działania sprzedażowe. W tym zakresie będzie również polegać na wieloletnim partnerstwie z dystrybutorem na rynku polskim – firmą Bakotech.

„Bakotech cieszy się owocną i pomyślną współpracą z MailStore już od wielu lat, a obopólne starania oraz 15 lat doświadczenia producenta sprawiają, że jego rozwiązania są coraz lepiej rozpoznawane oraz cenione na polskim rynku. Produkt MailStore Server doskonale zagospodarowuje rynkową niszę archiwizacji poczty wśród klientów. Cieszy nas pojawienie się Anny na pokładzie MailStore i jestem przekonana, że jej obecność pomoże nam w wyzwaniach związanych z promocją marki na rynku oraz pozyskiwaniu coraz szerszego grona klientów” – podkreśla Justyna Skrobisz, Marketing Manager Bakotech.

Po więcej informacji na temat MailStore Server zapraszamy do kontaktu z opiekunem produktu w firmie Bakotech: [email protected] lub pod numerem telefonu +48 664 751 900.

O MailStore:

MailStore Software GmbH z Viersen koło Düsseldorfu, Niemcy, jest filią OpenText, "The Information Company" (NASDAQ: OTEX) (TSX: OTEX) i jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań do archiwizacji poczty elektronicznej. Ponad 80.000 firm, urzędów i instytucji edukacyjnych w ponad 100 krajach zaufało produktom niemieckiego specjalisty.

Portfolio produktów obejmuje rozwiązania zarówno dla dostawców usług zarządzanych - Service Provider Edition (SPE) oraz MailStore Home obecnie używany przez ponad 1 000 000 użytkowników na całym świecie.

W 2021 roku MailStore obchodził 15-lecie swojej działalności.

O Bakotech:

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

MailStore rozszerza wsparcie kanału partnerskiego w Polsce