Magiczny kolor Koniki Minolty

Konica Minolta magicolor 4690MF to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne dla małego i średniego biura, które umożliwia drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie dokumentów.

Maszyna może kopiować dokumenty z prędkością 24 stron na minutę; oferuje się podobną prędkością, jeśli chodzi o drukowanie dokumentów (zarówno czarno-białych, jak i kolorowych) oraz skanowanie. Skanowane dokumenty można zapisać w postaci plików PDF, TIFF i JPEG.

Faksy mogą być wysyłane i odbierane z prędkością 33,6 kb/s.

Magiczny kolor Koniki Minolty

Konica Minolta magicolor 4690MF

magicolor 4690MF dysponuje polimeryzowanym tonerem o wysokiej rozdzielczości Simitri HD. Maszyna obsługuje funkcję automatycznego rozpoznawania koloru, ograniczającą zużycie kolorowych tonerów. Dostępny jest także tryb oszczędny, w którym - jak przekonuje producent - zużycie tonera spada o połowę. Za pomocą urządzenia można drukować kolorowe zdjęcia w rozdzielczości podwyższonej do 2400 x 600 dpi.

Urządzenie jest wyposażone w podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy oraz dodatkowy zasobnik wielofunkcyjny, mieszczący kolejne 100 arkuszy. W sprzedaży dostępny jest też opcjonalny podajnik papieru o pojemności 500 arkuszy.

Cena detaliczna urządzenia wynosi 2 388 zł netto.

Więcej informacji: Konica Minolta


TOP 200