MacroSoft w Polmo

Spółka prowadzi wdrożenie zintegrowanego systemu SKID w spółce Polmo Łomianki SA, produkującej wyroby z proszków spiekanych i tworzyw sztucznych.

MacroSoft prowadzi wdrożenie w spółce Polmo Łomianki SA, produkującej wyroby z proszków spiekanych i tworzyw sztucznych. Odbiorcą produktów firmy jest głównie przemysł motoryzacyjny. W podwarszawskich zakładach spółki wdrażany jest pakiet SKID wraz z modułem produkcyjnym i system informacji menedżerskiej INFOMEN. System magazynowo-fakturowy Macrosoftu umożliwi spółce łatwiejsze wystawianie dokumentów eksportowych w dwóch językach jednocześnie, zapewni walutowe przeliczanie wartości faktur z dokładnością do 4 miejsc po przecinku i usprawni kontrolę przepływu produktów pomiędzy centralą i lokalnymi magazynami u klientów. Moduł produkcyjny ma integrować wszystkie procesy technologiczne i umożliwić planowanie różnych wariantów procesów produkcyjnych.

Zarząd spółki POLMO spodziewa się, że wdrożenie systemu SKID pozwoli na skrócenie czasu planowania produkcji od 30% do 100% i znacznie dokładniejsze planowanie wykorzystania materiałów i maszyn. Realizacji prowadzonego przez MacroSoft projektu ma potrwać 12 miesięcy.

Zobacz również:


TOP 200