MX8000 – drukarki OKI przeznaczone do obsługi procesów ciągłego druku

Firma OKI wprowadziła na rynek rozszerzoną gamę drukarek liniowych MX8000 zaprojektowanych do zastosowań wysokonakładowego druku ciągłego. Seria MX8000 zawiera wersję nabiurkową i ma zastosowanie tam, gdzie powierzchnia biurowa jest ograniczona.

Seria MX8000 skierowana jest do sektorów, które wymagają wysokonakładowej produkcji różnego rodzaju wydruków. Są to m. in. hurtownie i centra logistyczne, instytucje finansowe, instytucje z branży motoryzacyjnej i handlowej. Seria MX8000 zastępuje Serię MX1000 CRB wprowadzając różne ulepszenia. Są to m.in. nowy interfejs użytkownika z większym ekranem LCD, wyświetlaczem graficznym i intuicyjną obsługą menu w celu zapewnienia lepszego i wygodniejszego użytkowania.

Nowe modele są cichsze, dzięki zwiększonej dźwiękoszczelności i umożliwiają szybką zmianę taśmy i łatwe ładowanie papieru, sprawiając, że obsługa nowych drukarek jest dużo prostsza. Seria MX8000 oferuje również szeroki zakres prędkości wydruków i opcji podawania papieru, aby sprostać różnorodnym wymaganiom biznesowym.

Zobacz również:

Oprócz nowych wierszowych drukarek nabiurkowych, które są dostępne zarówno w wersjach drukujących 500 i 1000 linii na minutę (lpm), dostępne są również modele z łatwym do ustawienia stojakiem. Należą do nich wersje Zero Tear, przeznaczone dla klientów drukujących duże ilości pojedynczych wydruków, kiedy istotne staje się aby nie stracić arkusza papieru między zadaniami drukowania. Przykład mogą stanowić w tym przypadku wydruki czeków, kart wynagrodzeniowych lub biletów. Ponadto, dostępne są wersje z szafką, utrzymujące hałas na najniższym możliwym poziomie.

Dostępne modele: MX8050 (500 lpm), MX8100 (1000 lpm), MX8150 (1500 lpm) i MX8200 (2000 lpm).


TOP 200