MWC 2011: polska firma DGT na targach w Barcelonie

Jedną z nielicznych polskich firm obecnych na targach w Barcelonie jest DGT. Producent sprzętu łączności pokaże się na targach MWC po raz drugi. W tym roku zaprezentuje na nich m.in. koncentrator telemetryczny i system analizy i rejestracji dla sieci GSM/UMTS.

DGT, producent sprzętu łączności od roku oferuje swoje produkty - urządzenia w technologii GSM/UMTS/HSPA, CDMA2000 oraz LTE pod nową marką DGT Wireless. Swoje najnowsze rozwiązania skierowane do operatorów i mobilnych użytkowników sieci firma pokazuje podczas WMC Congress w Barcelonie.

DGT pokazuje tam m.in. rodzinę routerów 3G w technologii HSPA i EVDO 450/800 MHz z VoIP, MultiRouter 3G EVDO/HSPA z obsługą technologii EVDO lub HSPA, koncentrator telemetryczny przeznaczony do zapewnienia łączności pomiędzy licznikami energii elektrycznej a oprogramowaniem odczytowym w sieci GSM oraz system analizy i rejestracji dla sieci GSM/UMTS.

Więcej wieści z MWC 2011:

MWC 2011: bramka Ruckus WSG integrująca sieci WLAN z komórkowymi

MWC 2011: LG pokaże smartfona 3D nie wymagającego korzystania z okularów

MWC 2011: dwurdzeniowy smartfon Galaxy S II z ekranem Super AMOLED

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200