MSI: program partnerski z nagrodami

Wraz z rozwojem działalności polskiego biura MSI, firma stara się zmienić linearny model "producent-dystryburor-dealer" i zwiększyć zakres współpracy. W tym celu uruchomiony został specjalny program partnerski zakładający wspieranie na wielu płaszczyznach współpracujących firm. Aby zachęcić dealerów do zbliżenia stosunków zachęca do rejestrowania na własnej witrynie. Wśród partnerów, którzy to uczynią MSI rozlosuje notebooki, płyty główne, karty graficzne i wiele innych nagród.

MSI: program partnerski z nagrodami
Założeniami programu partnerskiego jest wypracowanie bardziej bezpośredniego modelu kontaktów dealerów i resellerów z producentem, szkolenia, bezpośrednie informowanie o nowościach, wsparcie marketingowe (w tym web marketing) oraz właśnie specjalne promocje dla aktywnych partnerów.

"Uważamy, że bliskie relacje z dealerami, współpraca na poziomie szkoleń, akcji marketingowych czy promocyjnych jest kluczem do dynamicznego rozwinięcia sprzedaży w Polsce" - powiedziała Rita Chiu, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w MSI Polska. Sean Hsu, dyrektor sprzedaży dodaje: "Wierzymy, że bliższa współpraca z kanałem i dystrybutorami zaowocuje zarówno lepszymi wynikami sprzedaży jaki i zwiększeniem zadowolenia naszych partnerów, umocni nasz kontakt i pozwoli nam na szybsze reagowanie na wszelkie potrzeby zarówno klientów końcowych jak i samego partnera"

Dla partnerów, którzy zarejestrują się w bazie MSI, firma uruchamia specjalną promocję "Loteria dla rejestrujących", w której dealerzy wygrać mogą można między innymi notebook Megabook M640, płytę główną K8N SLI lub P4N SLI oraz karty graficzne NX6600 VTD128E Diamond.

Akcja trwać będzie do 18 września. Dodatkowo, MSI zapowiada, ze najbardziej aktywni resellerzy już wkrótce spodziewać się mogą kolejnych akcji promocyjnych skierowanych specjalnie do nich. Przedstawiciele MSI nie chcą na razie zdradzić, w jaki sposób nagradzani będą najbardziej skuteczni dealerzy, zapewniają jednak, że na pewno firma przygotuje dla nich atrakcyjne i konkretne programy. Otrzymają oni także status wyjątkowego partnera (co niewątpliwie będzie się wiązać z dodatkowymi profitami).

Wiięcej informacji: MSI Polska

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200