MSDN dla wyższych uczelni

Ośrodki kształcące studentów na kierunkach informatycznych będą mogły subskrybować pakiet MSDN w promocyjnej cenie i instalować otrzymywane w jego ramach oprogramowanie na dowolnej liczbie komputerów służących do celów dydaktycznych.

Microsoft wprowadził na polski rynek nową ofertę licencyjną dla wyższych uczelni, prowadzących kursy i kierunki związane z informatyką, inżynierią oprogramowania oraz systemami informatycznymi. Koszt rocznej licencji MSDN Academic Alliance wynosi 799 USD netto. W jej ramach klienci mogą otrzymać m.in. zestaw narzędzi programistycznych Visual Studio .NET, produkty z rodziny Microsoft .NET Enterprise Servers, najbardziej aktualne wersje systemów operacyjnych, MSDN Library, oraz narzędzia programistyczne dla Windows CE.

Informatyczne wydziały uczelni, które zdecydują się na subskrypcje MSDN Academic Alliance uzyskają prawo do instalacji oprogramowania na nieograniczonej liczbie komputerów służących do celów dydaktycznych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200