MOBILedit! Lite 4.2.0.718 - zarządzaj swoim telefonem

Dane zapisane w telefonach są czasami bardzo cenne. Warto robić regularnie ich kopię. Zadanie to doskonale wykona MOBILedit. Ułatwi przy tym zarządzanie telefonem, tworzenie dzwonków czy wysyłanie i odbieranie SMSów.

MOBILedit! Lite 4.2.0.718  - zarządzaj swoim telefonem

MOBILedit! Lite 4.2.0.718

Cena: 25 dol.

Informacje: www.mobiledit.com

MOBILedit to program do kompleksowego zarządzania telefonem komórkowym z poziomu komputera. Umożliwia łączenie z urządzeniami zewnętrznymi za pomocą kabla, interfejsu Bluetooth bądź podczerwieni i obsługę połączeń. Ułatwia tworzenie kopii zapasowych, przenoszenie danych pomiędzy telefonami czy operowanie kontaktami. Nie trzeba używać niewygodnej klawiatury telefonu do wpisywania tekstu. Aby wysłać SMSa można korzystać z klawiatury komputera a obsługa krótkiej wiadomości tekstowej staje się tak prosta, jak praca z e-mailem. Program integruje też i synchronizuje dane z MS Outlookiem i OutlookExpressem, pozwala pracować z kilkoma telefonami jednocześnie.

Aplikacja ma wbudowane narzędzia do tworzenia dzwonków telefonicznych. Przycinać, obrabia i konwertuje pliki muzyczne zapisane na dysku oraz nagrywane za pomocą mikrofonu. Edytor graficzny oferuje proste filtry i efekty ułatwiające generowanie tapet. Za pomocą odpowiednich funkcji można konwertować filmy, tak by dało się je oglądać w telefonie. Materiał wideo można pobierać z dysku i serwisu YouTube.

Wersja testowa MOBILedit działa 30 dni. Po ich upływie ograniczona zostaje funkcjonalność programu. SMSy uzupełniane są na przykład komentarzem, nie można zapisywać danych na urządzeniu zewnętrznym, a niektóre funkcje wymagają częstego restartowania programu. Bez ograniczeń działa natomiast narzędzie do robienia kopii zapasowych danych zapisanych w telefonie. MOBILedit nie ma polskiej wersji językowej.

Pobierz program: MOBILedit Lite 4.2 PC

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200