MICROPASS firmy RACON

Racon jest prywatną korporacją amerykańską, która zaprojektowała i produkuje zestaw urządzeń systemu MICROPASS służącego do bezprzewodowej, kierunkowej, telekomunikacji kró-tkodystansowej w paśmie 23 GHz.

Racon jest prywatną korporacją amerykańską, która zaprojektowała i produkuje zestaw urządzeń systemu MICROPASS służącego do bezprzewodowej, kierunkowej, telekomunikacji kró-tkodystansowej w paśmie 23 GHz. Urządzenia te służą do transmisji danych zarówno cyfrowych, jak i analogowych. Za ich pomocą można łączyć ze sobą sieci komputerowe, centralki telefoniczne, przesyłać programy telewizyjne i radiowe. Urządzenia MICROPASS są tańsze od tradycyjnych linii kablowych, bardziej od nich niezawodne i łatwiejsze do zainstalowania. System MICROPASS może tworzyć oddzielne linie i sieci telekomunikacyjne oraz służyć do przyłączenia np. osiedlowych czy podmiejskich centralek do sieci państwowej.

Urządzenia systemu MICROPASS są szczególnie polecane dla takich instytucji, jak banki, hotele, lotniska czy szkoły i uczelnie. Nadają się do tworzenia sieci wydzielonych dla wojska, policji, służby zdrowia.

Dodatkowych informacji udziela SOFTLAN S.A. Poznań, ul. Kolejowa 1/3 tel. (fax) 66-20-41

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200