MES zarządza produkcją kostek

Producent chemii gospodarczej Pol-Hun wdrożył w swojej fabryce system do zarządzania i monitorowania produkcji firmy Queris.

O wyborze polskiego systemu zdecydowało to, że dostawca zapewnił wdrożenie w ciągu trzech miesięcy i wykazał się dużą elastycznością. Producent kostek zapachowych, toaletowych i odświeżaczy pod marką General Fresh liczy na to, że inwestycja zwróci się w ciągu półtora roku. Będzie to możliwe dzięki temu, że w fabryce w Koluszkach zostanie podniesiona wydajność procesów produkcyjnych, a przepływ zleceń będzie lepiej zorganizowany.

System Queris MES umożliwia gromadzenie rzetelnych danych, monitorowanie wskaźnika OEE oraz raportowanie, które służą optymalizacji produkcji. To znaczy, że fabryka będzie mogła lepiej wykorzystać posiadane zasoby oraz zwiększyć produkcję bez dodatkowych inwestycji w park maszynowy, sprzęt, czy personel.

Zobacz również:

  • Czy "powrót do biura" Elona Muska to geniusz czy korporacyjne samobójstwo?
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200