MCX nowym partnerem wdrożeniowym IFS Poland

Warszawska firma jest już trzecim, po Optimusie i Softbanku, dystrybutorem rozwiązań IFS, przeznaczonych dla dużych i średnich przedsiębiorstw.

MCX (dawniej Medicomp) został trzecim po Optimusie i Softbanku partnerem wdrożeniowym IFS Poland. Firmy podpisały umowę o wzajemnej współpracy, dotyczącą wdrażania systemów IFS Applications. W ten sposób MCX stał się oficjalnym dystrybutorem IFS Applications z prawem do promowania, sprzedaży, wdrażania i serwisu oprogramowania IFS w naszym kraju.

Firmy zamierzają wspólnie prowadzić prace rozwojowe, a także podejmować działania marketingowe, mające na celu integrację usług MCX z ofertą IFS. Główna uwaga ma zostać skupiona na metodologii wdrożeń ERP, rozwiązaniach klasy CRM oraz usługach elektronicznych.

"Zdecydowaliśmy się na partnerstwo z firmą IFS, gdyż naszym celem jest długoletnia współpraca, umożliwiająca stabilny rozwój firmy na rynku usług teleinformatycznych. Będziemy dostarczać klientom kompleksowe, nowoczesne rozwiązania B2B i B2C oparte na IFS Applications. Ta działalność będzie filarem rozwoju firmy w nadchodzącym roku" - powiedział Piotr Wiśniewski, prezes MCX.

***

Softbank będzie oferował usługi outsourcingowe

IFS Poland zawarł umowę partnerską z Optimusem

MCX z Warszawy odchodzi od dystrybucji sprzętu, koncentrując się na świadczeniu usług integracyjnych i tworzeniu oprogramowania

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200