MCI Management złożył prospekt emisyjny

Fundusze uzyskane z emisji akcji, szacowane na ok. 50 mln zł, spółka zamierza przeznaczyć na finansowanie jej najszybciej rozwijających się projektów związanych z Internetem.

MCI Management o planach wejścia na warszawską Giełdę Papierów Wartościowych poinformowała w lipcu br. Obecnie zarząd spółki złożył wniosek o dopuszczenie akcji spółki do obrotu publicznego oraz prospekt emisyjny do Komisji Papierów Wartościowych. Emisją akcji MCI zajmuje się Centralny Dom Maklerski Pekao SA, a audytorem jest PricewaterhouseCoopers.

Fundusze uzyskane z emisji spółka zamierza przeznaczyć na finansowanie jej najszybciej rozwijających się projektów związanych z Internetem.

"Jesteśmy pierwszym funduszem venture capital w Polsce, który wchodzi na giełdę. W krajach Europy Zachodniej jest to naturalne zjawisko. Firmy, które znają się na inwestowaniu, wiedzą jak budować wartość firmy i przynosić zyski swoim akcjonariuszom. W ramach oferty planujemy pozyskać około 50 mln zł " - stwierdził Tomasz Czechowicz, prezes MCI Management.

***

MCI Management zamierza wejść na giełdę

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200