Luxoft Poland zatrudni 150 osób w Krakowskim Parku Technologicznym

Luxoft to wschodnioeuropejski gigant outsourcingu IT, który zarejestrował spółkę w Krakowie w połowie 2010 r. Firma oferuje m.in. usługi rozwoju oprogramowania, ale także zarządzania infrastrukturą IT, czy rozwoju systemów wbudowanych.

"Poprzez otwarcie nowego oddziału Luxoft chce rozbudować globalną sieć dostawczą i tworzyć projekty dla branży motoryzacyjnej, turystycznej i finansowej" - można przeczytać w oficjalnym komunikacie Krakowskiego Parku Technologicznego, który wydał tej spółce pozwolenie nr 89 na działalność w podkrakowskiej strefie ekonomicznej.

Odział Lucoft powstaje na terenie Krakow Business Park w Zabierzowie. Firma zobowiązała się ponieść nakłady inwestycyjne w wysokości ok. 500 tys. zł i zatrudnić na terenie strefy co najmniej 150 osób. Firma poszukuje programistów Javy, .NET, C++ i Adobe Flex, ale także osoby znające się na technologii Oracle i SAP Business Objects.

Zobacz również:

  • Wzrasta znaczenie Bayer Digital Hub w Warszawie
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200