Łukasz Kulig dyrektorem zarządzającym firmy Avaya w Polsce

Łukasz Kulig objął stanowisko dyrektora zarządzającego firmy Avaya w Polsce. Nowy dyrektor ma ponad 20 lat doświadczenia w branży IT. Pracował na stanowiskach zarówno kierowniczych, jak i technicznych w firmach takich, jak Ericsson, InterCall, Arkadin oraz dla wiodących operatorów telekomunikacyjnych, jak Orange i Netia. Ostatnio pracował w firmie Lifesize, gdzie był szefem sprzedaży na Polskę i Europę Środkową.

Łukasz Kulig jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku radioelektronika i technologie multimedialne oraz studiów podyplomowych SGH na kierunku zarządzanie jakością.

Łukasz Kulig dyrektorem zarządzającym firmy Avaya w Polsce

Łukasz Kulig

Wyzwania stojące dziś przed przedsiębiorstwami – biznesowe, społeczne, środowiskowe czy demograficzne – wymagają nowego spojrzenia na funkcjonowanie firm. Oparcie całej organizacji na innowacyjnych rozwiązaniach komunikacyjnych i informatycznych ma ogromny wpływ na jakość zarządzania i wydajność pracy, a także na budowanie efektywnych i korzystnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Dlatego ogromnie się cieszę z powrotu do firmy Avaya, gdzie wspólnie z naszymi partnerami będziemy wspierać polskie firmy w transformacji ich biznesu

– mówi Łukasz Kulig, nowy dyrektor zarządzający.

Avaya koncentruje się na dostarczaniu inteligentnych systemów do komunikacji z klientami oraz komunikacji pomiędzy pracownikami, tworząc otwarte i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają uprościć komunikację oraz pracę grupową – w modelu chmurowym, w środowisku klienta czy w modelu hybrydowym.

Zobacz również:

  • Apple zrezygnowało z macOS Server
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200