Lukas w Bankierze

Bankier.pl wprowadził na swoje strony ofertę kont osobistych oraz kartę kredytową LUKAS Banku. To piąte konto, w którego obsłudze przez Internet pośredniczy serwis.

Bankier.pl wprowadził na swoje strony ofertę kont osobistych oraz kartę kredytową LUKAS Banku. To piąty bank, w którego obsłudze przez Internet pośredniczy serwis.

Według prezesa Bankier.pl, Piotra Długiewicza, oferta LUKAS Banku, obsługującego przede wszystkim klientów detalicznych, jest zbliżona ze względu na profil klienta do oferty portalu. Obrócz zdalnej obsługi rachunku, posiadacze konta w LB mogą za pośrednictwem Bankiera zakładać także lokaty terminowe i ubiegać się o pożyczkę oraz kartę kredytową.

Zobacz również:

  • Apple uruchomiło program naprawy smartfonów przez klientów
  • Darmowy hosting bije rekordy popularności

Wprowadzenie do oferty Bankiera karty kredytowej planują ponadto inne banki współpracujące z portalem. Serwis promuje w sieci także ofertę Inteligo, mBanku, LG Petro Banku, od niedawna Fortis Banku Polska.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200