Lotus i Seagate podjęły współpracę

Lotus Development i Seagate Software podjęły prace nad integracją K-station i Crystal Enterprise, mającą doprowadzić do zaoferowania kompleksowego rozwiązania dla przedsiębiorstw.

Firmy Lotus Development i Seagate Software podjęły prace nad integracją K-station i Crystal Enterprise, mającą doprowadzić do zaoferowania kompleksowego rozwiązania dla przedsiębiorstw.

Poprzez zintegrowanie Crystal Enterprise, systemu analizy przedsiębiorstw stworzonego przez Seagate Software z niedawno wprowadzonym na rynek przez Lotus Development portalem K-station, klienci maja otrzymać platformę do tworzenia analiz i raportów z zakresu organizowania, współpracy i wykorzystania zasobów sieciowych dla swoich produktów oraz struktur wewnętrznych. Wspólna oferta K-station i Crystal Enterprise pozwoli stronom porozumienia zaoferować użytkownikom narzędzie do zarządzania dokumentami, pracy grupowej i różnego rodzaju raportów.

Lotus Development

www.pl.lotus.com

Seagate Software

www.seagatesoftware.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200