Logotec wyróżniony

Aplikacja [email protected] firmy Logotec Engineering została nominowana do nagrody .Net Application of the Year, przyznawanej w ramach tegorocznej edycji konkursu Microsoft Certified Partner Award. Logotec jest pierwszą polską firmą, której produkt wyróżniono w tym konkursie.

Oprogramowanie [email protected] firmy Logotec Engineering zostało nominowane do nagrody .Net Application of the Year, przyznawanej w ramach tegorocznej edycji konkursu Microsoft Certified Partner Award. Logotec jest jednym z pięciu finalistów w kategorii aplikacji sieciowych i jednocześnie pierwszą polską firmą, której produkt otrzymał nominację do tej nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu i oficjalne wręczenie nagród odbędzie się 12 lipca br. w Los Angeles podczas corocznej konferencji dla partnerów Microsoftu – Fusion 2002.

[email protected] to generator aplikacji, umożliwiających zdalny dostęp do różnych baz danych poprzez urządzenia PocketPC. Zainteresowanie oprogramowaniem jest bardzo duże, jego użytkowanie bowiem nie wymaga doświadczenia w programowaniu. Jak utrzymuje Logotec, produkt w zasadzie nie ma odpowiedników na świecie. Na początku czerwca aplikacja [email protected], po przejściu wszystkich niezbędnych badań certyfikacyjnych, jako pierwsza w Polsce, otrzymała certyfikat Designed for Windows for Pocket PC.

Zobacz również:


TOP 200