Logotec na Microsoft Tech Ed 2003

Na przełomie czerwca i lipca w Barcelonie odbyły się targi rozwiązań mobilnych organizowane przez Microsoft. Polską branżę IT na targach reprezentowała firma Logotec Engineering Group.

Swoją obecność na targach w Hiszpanii firma zawdzięcza zwycięstwu w zorganizowanym przez Microsoft w marcu br. konkursie Mobile Solutions Challenge 2003. Rozwiązanie Logotec [email protected] zostało wtedy uznane za jedno z najlepszych na świecie w kategorii narzędzi programistycznych do tworzenia aplikacji mobilnych.

Microsoft Tech Ed 2003 są adresowane przede wszystkim do programistów i konsultantów w zakresie IT. Logotec prezentuje na targach [email protected] - generator aplikacji mobilnych.

Zobacz również:

  • Polacy stworzyli algorytm AI łączący klasyczną algorytmikę z uczeniem maszynowym

Generator aplikacji mobilnych mysłowickiej firmy został doceniony nie tyko w USA i Europie Zachodniej. W czerwcu br. Logotec zawarł umowę z japońską firmą Aicon z Tokio specjalizującą się w produkcji i dystrybucji rozwiązań mobilnych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200