Logotec Engineering założył kolejną spółkę w Niemczech

Logotec Engineering, jeden z największych polskich eksporterów oprogramowania, specjalizujący się w systemach wspomagających przepływ informacji, założył spółkę Logotec Engineering Deutschland z siedz...

Logotec Engineering, jeden z największych polskich eksporterów oprogramowania, specjalizujący się w systemach wspomagających przepływ informacji, założył spółkę Logotec Engineering Deutschland z siedzibą w Oberhausen. Do polskiej firmy należy 95% udziałów nowej spółki.

Niemiecka firma będzie sprzedawać i realizować wdrożenia systemów zarządzania informacją i aplikacje internetowe tworzone przez Logotec w Polsce. Będzie też koordynować i planować działania marketingowe wszystkich firm należących do Logotec Engineering Group.

Logotec posiada już filie w Belgii, Niemczech i we Włoszech. Firma w tym roku planuje zakładać kolejne w różnych europejskich krajach.

***

Ucieczka ze skansenu

Logotec Engineering rozbudowuje europejską sieć dystrybucyjną

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200