Logitech EasyCall Desktop - zestaw do Skype'a typu 4-w-1

Firma Logitech wprowadza do sprzedaży wyprodukowaną przy współpracy z producentem komunikatora internetowego Skype zestaw EasyCall Desktop. W jego skład wchodzą myszka, słuchawki z mikrofonem, głośnik oraz klawiatura wyposażona w specjalne klawisze dedykowane wyłącznie obsłudze komunikatora.

Wraz z wprowadzeniem zestawu do sprzedaży firma Logitech ogłosiła, że będzie zwiększać zakres współpracy z twórcami najbardziej popularnego komunikatora do rozmów głosowych. W tej chwili wydaje się, że zestaw EasyCall Desktop jest próbą dotarcia nie tylko do zaawansowanych użytkowników korzystających z tego typu usług ale również poszerzenia grona odbiorców o nowych klientów. Logitech zdecydował się więc na rozpoczęcie sprzedaży zestawu, który każdy użytkownik bez problemu podłączy tak, aby jak najszybciej móc skorzystać z dobrodziejstw darmowych rozmów telefonicznych. Podobną strategię stosują firmy produkujące oprogramowanie (sprzedając na przykład przeglądarkę internetową i odtwarzacz multimediów razem z systemem operacyjnym)

Logitech EasyCall Desktop - zestaw do Skype'a typu 4-w-1

Logitech EasyCall Desktop

W skład zestawu EasyCall Desktop wchodzą bezprzewodowa laserowa myszka, słuchawki z mikrofonem, głośnik pełniący także rolę "centralki" Skype oraz klawiatura. Ta ostatnia nie tylko dysponuje klawiszami umożliwiającymi zmianę natężenia dźwięku, przejście całkowicie na słuchawki i odwrotnie, odbieranie i wykonywanie połączeń ale również umożliwia przypisanie niektórym klawiszom (F9-F12) funkcji szybkiego wybierania. Cały zestaw dostępny będzie w sprzedaży w Polsce za około miesiąc. Będzie go także można kupić w internetowym sklepie Skype. Sugerowana cena detaliczna to 499 złotych brutto.

Więcej: Logitech


TOP 200