Linux w biznesie

I Kongres Linuksa Profesjonalnego "Linux w biznesie" odbędzie się 1 czerwca 2005 r. w warszawskim hotelu Radisson SAS. Organizatorami imprezy są firmy Oracle, IBM i Novell oraz nowo powstałe Stowarzyszenie Linux Profesjonalny.

Czerwcowa impreza to debiut stowarzyszenia, którego nadrzędnym celem jest m.in. upowszechnianie wiedzy o profesjonalnych rozwiązaniach linuksowych, promowanie współpracy producentów oprogramowania i sprzętu oraz firm oferujących usługi związane z Linuksem, a także szeroko pojęty marketing i lobbing na rzecz profesjonalnych rozwiązań open source wśród potencjalnych klientów.

Konferencja o profilu techniczno-biznesowym adresowana jest do specjalistów IT oraz kadry zarządzającej. Podczas konferencji zostaną przedstawione m.in. oparte na Linuksie najnowsze rozwiązania profesjonalne wdrożone w polskich firmach i instytucjach. Goście konferencji będą mieli okazję zapoznać się z platformami sprzętowymi, oprogramowaniem i praktycznymi aspektami wdrażania i eksploatacji rozwiązań linuksowych. Na pytania odpowiedzą eksperci firm Oracle, IBM i Novell. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagane jest zarejestrowanie swojego udziału na stronie organizatorów.

Zobacz również:

  • Rosyjskie firmy szukają ratunku, przechodząc gremialnie na narzędzia bazujące na otwartym kodzie
  • Oracle tnie koszty i zwalnia pracowników?

Więcej informacji Kongres Linuksa Profesjonalnego.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem IDG[email protected]

TOP 200