Linux w Renault

7bulls.com opracowało dla Renault Truck Polska system wspomagający pracę przedsiębiorstwa. Rozwiązanie oparte jest na systemie Linux i relacyjnej bazie danych PostgreSQL.

7bulls.com opracowało dla Renault Truck Polska system wspomagający pracę przedsiębiorstwa. System wspiera proces sprzedaż samochodó, począwszy od przyjęcia pojazdu z fabryki, poprzez jego oclenie i sprowadzenie do magazynu, aż do wystawienia faktury dla klienta. Aplikacja zawiera moduł tworzenia zaawansowanych statystyk i raportów.

System ma charakter scentralizowany, został zrealizowany w technologii internetowej. Użytkownicy korzystają z aplikacji za pomocą przeglądarek WWW. Rozwiązanie oparte jest na oprogramowaniu Open Source: sercem systemu jest serwer WWW Apache wraz z modułem mod_perl, dane przechowywane są w relacyjnej bazie danych PostgreSQL, a całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Linux.

Zobacz również:

  • Oracle Fusion Cloud ERP w kwadracie Gartnera
  • Microsoft rozszerza program bug bounty
  • iPhone 14 z kolejnymi problemami z działaniem połączeń SOS
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200