Linie lotnicze w zegarku

Lufthansa poprzez aplikację na Apple Watch udostępnia pasażerom spersonalizowaną informację o połączeniach i kartę pokładową.

Nowa aplikacja jest kompatybilna z aplikacją Lufthansy na iPhone’a i iPad’a poprzez Bluetooth, można z niej korzystać za darmo przez 24 godziny na dobę.

Wszystkie dane związane z rejsem są zintegrowane. Dzięki temu, dzień przed zaplanowanym połączeniem aplikacja przypomina pasażerom o odlocie, przesyła aktualne statusy, wyświetla godzinę odprawy, informacje o terminalu, bramce i miejscu na pokładzie. Służy również jako licznik – odliczając co do minuty czas, jaki pozostał do wejścia na pokład. Na zegarku można będzie też wyświetlić aktualne informacje dotyczące pogody w swojej destynacji docelowej.

Zobacz również:

  • Transport i Logistyka rosną dzięki chmurze

Lufthansa była jednocześnie pierwszym przewoźnikiem, który rozwinął i uruchomił mobilną kartę pokładową, która już w 2008 roku umożliwiła odprawę bez konieczności użycia papieru. Dzisiaj ponad 50% pasażerów Lufthansy odprawia się przy jej użyciu.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200