Limitowane płyty główne

Wrocławski INCOM wzbogacił ofertę o limitowaną serię płyt głównych MSI K7T Turbo-R.

Wrocławski INCOM wzbogacił ofertę o limitowaną serię płyt głównych MSI K7T Turbo-R. Urządzenie jest rozbudowaną wersją modelu K7T Turbo. Produkt oferowany jest w formacie ATX, a zbudowano go w oparciu o chipset VIA KT133A.

Charakterystyczną cechą płyt z limitowanej serii jest wykonanie w kolorze czerwonym. Dodatkowo produkt wyposażono w radiator w kolorze złotym. Producent twierdzi, że dzięki wyższej w stosunku do standardowych modeli jakości zastosowanej matrycy płyta zapewnia lepsze osiągi.

MSI K7T Turbo-R Limited Edition zaprojektowana została z myślą o obsłudze procesorów AMD Athlon (Thunderbird) oraz Duron.

Produkt Microstar wyróżnia się wyposażeniem w kilka ciekawych funkcji użytkowych. Pierwszą z nich jest rozwiązanie o nazwie PC2PC, które umożliwia połączenie dwóch pecetów za pomocą interfejsu USB.

Kolejną ciekawostką jest system D-LED, który informuje użytkownika o wystąpieniu ewentualnych błędów w pracy komputera poprzez rozświetlanie odpowiedniej, kolorowej diody.

Sugerowana cena brutto dla użytkownika końcowego została ustalona na 599 zł.

Więcej informacji:

www.incom.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200