Lider Informatyki - Mistrzowie pojadą do Krzemowej Doliny

W tegorocznej edycji konkursu Lider Informatyki pojawiła się nowa kategoria - Data&Information Master 2014. Partnerem redakcji Computerworld Polska przy realizacji tej części konkursu jest firma PILAB.

Do rywalizacji w specjalnej kategorii zapraszamy firmy, które mogą się pochwalić osiągnięciami w dziedzinie Business Intelligence, Big Data, hurtowniami danych, Enterprise Search, Master Data Management.

Ocenie Jury będą podlegały ukończone już projekty związane z pozyskiwaniem, doskonaleniem, przetwarzaniem danych lub informacji, a także koncepcje nowych rozwiązań w zakresie zarządzania informacją. Chodzi o takie rozwiązanie, które odciążyłoby dział IT i zwiększyło wydajność operacyjną przedsiębiorstwa. Koncepcja zostanie zweryfikowana przez Jury. Nie wykluczone, że na tym etapie firmy zostaną poproszone o dodatkowe informacje.

Zobacz również:

Zwycięzcą kategorii Data&Information Master w konkursie Lider Informatyki 2014 będzie firma oceniona najwyżej, przy uwzględnieniu obu elementów zgłoszenia.

Jury będzie premiowało nowatorstwo, odwagę i biegłość, kierowanie się interesem całej organizacji, sięganie po ciekawe rozwiązania i wspólników spoza grona IT. Przy ocenie zgłoszeń znaczenie będzie miało to, czy firma potrafi pokazać, jakie wartości z przedsięwzięcia osiągnie, zarówno w wymiarze wewnętrznym, jak i rynkowym, a także czy potrafi sobie poradzić, nie tylko z techniczną, ale również organizacyjną stroną wdrożenia oraz czy biznesowi użytkownicy rozwiązania je rekomendują.

Zachętą do udziału w konkursie mogą być wyjątkowe nagrody. W przypadku zwycięzcy kategorii będzie to zarówno tytuł Data&Information Master 2014, jak i Proof of Concept oraz podróż studyjna do Silicon Valley obejmująca spotkania z czołowymi wizjonerami i pionierami innowacyjnych technologii. Dwie ostatnie nagrody otrzymają również dwaj finaliści konkursu w tej kategorii.


TOP 200