Lider Informatyki 2007: zaproszenie do konkursu

Już po raz jedenasty organizujemy konkurs "Lider Informatyki". Nagradzamy w nim urzędy, instytucje i przedsiębiorstwa, które najlepiej wykorzystują teleinformatykę w codziennej pracy. Liczy się dla nas przede wszystkim dobre zarządzanie i jakość działania na którą mają wpływ technologie informatyczne i telekomunikacyjne.

Lider Informatyki 2007: zaproszenie do konkursu
W sektorze publicznym (administracja samorządowa i rządowa, służba zdrowia, służby mundurowe, nauka) szukamy takich urzędów i instytucji, które mogą dać przykład innym jak należy modernizować organizację państwa w mikro- i makroskali, poprawiać jakość życia mieszkańców i jak tworzyć dobry klimat dla innowacyjnej gospodarki.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu. Jury konkursowe w ciągu wakacji wybierze finalistów, byśmy mogli spotkać się na uroczystej gali pod koniec września, gdzie uhonorujemy laureatów i finalistów.

Zgłoszenie do konkursu Lider Informatyki: Pobierz ANKIETĘ

***

Więcej informacji o konkursie Lider Informatyki

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200