Lider Informatyki 2002

Redakcja tygodnika Computerworld już po raz szósty przyznała tytuły Liderów Informatyki. Jak co roku, podczas uroczystej gali w Teatrze Narodowym, nagrodzone zostały przedsiębiorstwa i organizacje mogące poszczycić się znaczącymi osiągnięciami w wykorzystaniu technologii informatycznych, w następujących kategoriach: Przemysł, Finanse i bankowość, Handel i usługi, Organizacje użyteczności publicznej oraz Administracja państwowa.

W kategorii Przemysł nominowani do tytułu byli:

ALSTOM Power z Elbląga, Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne "BELMA", Centrum Techniki Okrętowej z Gdańska, Grupa Polska Sanitec z Koła, Laboratorium Kosmetyczne dr Irena Eris z Piaseczna, Thomson multimedia Polska z Piaseczna, Zakład Wyrobów Metalowych "STAKO"ze Słupska.

Tytuł Lidera Informatyki 2002 otrzymał ALSTOM Power.

W kategorii Finanse i bankowość:

Bank Przemysłowo-Handlowy PBK z Krakowa, mBank i MultiBank z Warszawy, Volkswagen Bank Polska z Warszawy.

Zobacz również:

  • Chmury także mają szczyty. „Best in cloud 2022”
  • Microsoft rozszerza program bug bounty

Zdobywcą tytułu Lider Informatyki 2002 został mBank i MultiBank.

W kategorii Handel i usługi:

BP Polska z Krakowa, Łódzka Centrala Materiałów Budowlanych "Budo-Hurt", Masterlink Express z Warszawy, Rovita z Niedomic i Statoil Lubricants (Grupa Statoil) z Krakowa. Tytuł Lidera Informatyki 2002 otrzymał BP Polska.

W kategorii Organizacje użyteczności publicznej:

Główna Biblioteka Lekarska im. Stanisława Konopki w Warszawie, Książnica Pomorska im. St. Staszica w Szczecinie, Śląska Regionalna Kasa Chorych w Katowicach, Wyższa Szkoła Humanistyczna im. A. Gieysztora w Pułtusku, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Liderem Informatyki 2002 została Śląska Regionalna Kasa Chorych.

W kategorii Administracja państwowa:

Kancelaria Sejmu, Komenda Główna Straży Granicznej, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Urząd Miasta Chorzów, Urząd Miejski w Zielonej Górze.

Liderem Informatyki 2002 została Komenda Główna Straży Granicznej z Warszawy.

W pracach jury konkursu uczestniczyli: Paweł Hajdan, Ludwik Maciejec, Wiesław Paluszyński, Bogdan Pilawski i Wojciech Raducha.

Wktrótce na stronach Computerworld online znajdzie się fotoreportaż z gali Lider Informatyki 2002.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200