Lexmark dla prawników

Wydawałoby się, że prawnicy to taka sama grupa użytkowników jak inne. Badania Lexmarka udowodniły, że jest inaczej. Specjalnie dla tej profesji zbudowano nowe urządzenie wielofunkcyjne.

Urządzenie Lexmark Legal Partner jest wyposażone w jasny, kolorowy interfejs eTask z ekranem dotykowym. Zawiera on ikony aplikacji zarządzających obiegiem pracy, które opracowano z myślą o zwiększeniu wydajności kancelarii prawniczych. Urządzenie jest zbudowane w oparciu o nagradzaną platformę monochromatyczną Lexmark X646dte, więc zapewnia również szybkość druku do 50 stron na minutę oraz funkcje drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania w jednym.

Interfejs można dostosować tak, aby wyświetlał logo firmy prawniczej w tle panelu operatora albo jako wygaszacz ekranu, kiedy urządzenie nie jest używane. Jest to przydatne kiedy urządzenie jest ustawione w miejscu widocznym dla klientów.

Lexmark przeprowadził szeroko zakrojone badania wymagań zarządzania obiegiem dokumentów w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Wynika z nich, że branża prawnicza przykłada większą wagę do zarządzania plikami aż 71 procent respondentów stwierdziło, że jest to "bardzo ważne".

Te potrzeby ma zaspokoić między innymi aplikacja Scan to Court, która pozwala administratorom określić limit wielkości pliku skanowanego, zgodnie z ograniczeniami wprowadzonymi przez wiele sądów. Lexmark Legal Partner automatycznie dzieli je na kilka mniejszych plików, aby dokumenty mogły zostać przesłane w segmentach zgodnie z wymaganiami sądu.

Lexmark Legal Partner oferuje również aplikację Scan to Network, która pozwala szybko skanować dokumenty do określonych lokalizacji w sieci na podstawie identyfikatora użytkownika. Dzięki temu prawnicy mogą skanować dokumenty bezpośrednio do osobistych folderów sieciowych, zachowując poufność informacji, a jednocześnie oszczędzając czas.

Urządzenie Lexmark Legal Partner można nabyć za 11214 zł netto. Jest to trzecie z serii rozwiązań wielofunkcyjnych dostosowanych do potrzeb konkretnych branż, po Lexmark Clinical Assistant dla służby zdrowia oraz Lexmark Education Station dla szkół K-12 (podstawowych i średnich).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200