Level 3 daje dostęp do sieci

Level 3 Communications udostępniła w Warszawie punkt dostępowy do swoich łączy. Dzięki temu polscy odbiorcy otrzymają możliwość korzystania z łącz o dużych przepływnościach.

Firma podpisała już umowy z dwiema spółkami - Telekomunikacją Kolejową oraz ATM. Podpisane kontrakty gwarantują dostawcom usług internetowych, operatorom oferującym dostęp do Internetu poprzez sieci CATV i spółkom telekomunikacyjnym dostęp do usługi Crossroads (łącze o wysokiej przepustowości). Level 3 zapewnia tranzyt ruchu IP i dostęp do szkieletu sieci globalnej.

Umowa z Telekomunikacją Kolejową jest rozszerzeniem współpracy z Level 3. Spółki współpracują już w Niemczech, gdzie Level 3 jest dostawcą łączy IP o przepustowości 10 Gb dla TK. ATM, dzięki łączom Level 3, zwiększy jakość usług oferowanych przez siebie pod wspólną marką ATMAN.

Zobacz również:

  • ATM ma nową nazwę

Level 3 Communications jest międzynarodowym dostawcą usług telekomunikacyjnych i informatycznych. Spółka obsługuje jeden z największych szkieletów sieci internetowych na świecie. Łączna długość sieci światłowodowej Level 3 wynosi 37030 km (obsługuje 23 rynki europejskie i 77 obszarów Ameryki Północnej).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200