Lenovo ponownie liderem w rankingu Laptop Magazine


Serwis Laptop Mag opublikował raport „Najlepszych i najgorszych marek laptopów roku”. W 2018 roku po raz drugi z rzędu 1. miejsce zajęła firma Lenovo, otrzymując 86 na 100 możliwych punktów. Na drugim miejscu uplasowało się HP z 85 punktami. Trzeci na podium jest Dell z 82 punktami.

Amerykański serwis wyróżnił trzy modele komputerów Lenovo, które zebrały najwięcej pozytywnych ocen w recenzjach dziennikarzy. Są to: Yoga 920, biznesowy ThinkPad X1 Carbon i gamingowy Legion Y920.

Wśród największych przewag Lenovo nad konkurencją Laptop Mag wymienia:

  • serię komputerów biznesowych ThinkPad,
  • pełną ofertę komputerów, które są zróżnicowane cenowo, od przystępnego cenowo IdeaPad 120, po urządzenie klasy premium Yoga 920,
  • innowacyjne rozwiązania pozycjonujące firmę o krok przed konkurencją, np. ekran HDR w ThinkPad X1 Carbon czy procesor Qualcomm w urządzeniu Miix 630.

Źródło: Laptop Mag

Źródło: Laptop Mag

Redaktorzy Laptop Magazine uhonorowali urządzenia Lenovo aż 10 tytułami "Editors' Choice". ThinkPad X1 Carbon (6. Generacji), otrzymał najwyższą ocenę 5 gwiazdek na 5 możliwych za swoją niezwykłą klawiaturę, pojemną baterię oraz przyciągający wzrok ekran HDR.

Pełne wyniki Lenovo:

Źródło: Laptop Mag, Szczegóły: https://www.laptopmag.com/articles/lenovo-brand-rating

Źródło: Laptop Mag, Szczegóły: https://www.laptopmag.com/articles/lenovo-brand-rating

Redakcja Laptop Mag oceniała każdego producenta sprzętu komputerowego w skali od 1 do 100. Punkty były przyznawane w 5 kategoriach: design, recenzje (oceny dziennikarzy), gwarancja, innowacyjność, wartość i zróżnicowanie oferty (Value&Selection). Ranking dotyczy obecnej oferty Lenovo na rok 2018/19.

Źródło: Laptop Best Brand 2018; www.laptopmag.com

Źródło: Laptop Best Brand 2018; www.laptopmag.com

Zapisz się na bezpłatny newsletter. Dowiesz się o webinarach, nowych case study oraz white paperach.