Lekkie projektory Mitsubishi

Firma ProAUDIO-AVT wprowadza na polski rynek nową linię projektorów Mitsubishi. Są to 3 bardzo lekkie urządzenia, oferujące wysoką jasność i dobre wyposażenie.

Lekkie projektory Mitsubishi
Pierwszym urządzeniem nowej serii jest model XD50U - super-lekki projektor XGA, o jasności 1500 ANSI lm, kontraście 1500:1.Jest wyposażony w czytnik kart pamięci typu Compact Flash oraz timer pozwalający na sprawne przeprowadzenie prezentacji bez udziału komputera.

W połowie listopada do sklepów trafia nowe projektory serii XL/SL. Będą to 3 nowe modele: SL4U, XL4U oraz XL8U. Zastosowano w nich algorytmy płynnej konwersji kolorów (Natural Color Matrix) oraz dopasowania i standaryzacji reprodukowanych kolorów (sRGB), jak również układy „podwajania linii” i 3-stopniowej korekcji Gamma. W nowych modelach znajdujemy również takie funkcje jak: 2 Live Picture-in-Picture, logo użytkownika czy też cyfrowe powiększenia fragmentu obrazu - Zoom. Do nowych wspólnych cech wszystkich trzech projektorów należą: zabezpieczenie przed niepowołanym uruchomieniem urządzenia hasłem (PIN) oraz użycie lampy o mocy 180W, pozwalającej na osiągnięcie żywotności równej 2000 godzin w trybie normalnym i 3000 godzin w trybie Eco.

Podstawowy model nowej serii - SL4U - wykorzystuje 3 matryce LCD o przekątnych 0,7” i rozdzielczości rzeczywistej 800x600. Jego jasność to 1700 ANSI lm. Model XL4U należy do rodziny urządzeń o rozdzielczości rzeczywistej XGA (1024x768), a generowany przez niego strumień świetlny osiąga natężenie 1500 ANSI lm. XL8U wyposażony jest w 3 matryce LCD MLA o przekątnej 0,7” i rozdzielczości XGA, reprodukuje on obrazy z jasnością równą 2000 ANSI lm. Dodatkowo, oprócz wcześniej wymienionych - wspólnych dla rodziny XL/SL zalet – XL8U wyposażony jest w pionową i poziomą korekcję zniekształceń trapezowych, przy czym korekcja pionowa odbywa się automatycznie. Nowe projektory, jak na swoje możliwości, odznaczają się niewielką wagą (2,7 kg) oraz rozmiarami (275x70x261).

Dystrybutor:

http://www.proaudio.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200