Leclerc na Simple System V

Simple wdroży swój system ERP w supermarketach E.Leclerc. Zarząd spółki podpisał umowę z dyrekcją francuskiej sieci handlowej na wdrożenie oprogramowania w 5 z 9 działających w Polsce sklepach.

Simple SA wdroży swój system ERP w supermarketach E.Leclerc. Zarząd firmy podpisał umowę z dyrekcją francuskiej sieci handlowej na wdrożenie oprogramowania w 5 z 9 działających w Polsce sklepach. Z pakietu Simple System V będą korzystać pracownicy supermarketów E.Leclerc w Warszawie, Lublinie, Wrocławiu oraz Radomiu i Olsztynie, gdzie już uprzednio wykorzystywano oprogramowanie warszawskiego producenta.

Wdrożenie obejmie moduły: Simple–Finanse i Księgowość V, Obrót Towarowy V, Majątek Trwały V oraz Kadry/Płace SQL. Dodatkowo Simple dostarczy aplikację Biblioteka Funkcji FK V, umożliwiającą tworzenie raportów i zestawień finansowych z poziomu arkusza Excel. Platformę operacyjną dla wdrażanego przez Simple systemu będzie stanowić MS SQL Server 2000 i serwer Windows 2000. Zawarta między stronami umowa obejmuje wdrożenie oprogramowania, przeszkolenie przyszłych użytkowników i usługi wsparcia technicznego. Firmy nie podały wartości kontraktu.

Zobacz również: