Laureaci konkursu Złota Strona Emitenta nagrodzeni

W dniu 4 czerwca 2014 roku podczas VI Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG odbyła się ceremonia wręczenia statuetek laureatom Konkursu Złota Strona Emitenta VII. Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych jest organizacją ekspercką, która istnieje od 1993 roku, a celem konkursu Złota Strona Emitenta jest promocja nowych trendów komunikacji korporacyjnej on-line.

VII edycja konkursu rozpoczęła się w czerwcu 2013 roku. Po ogłoszenie kryteriów emitenci mieli okres ponad 3 miesięcy na wprowadzanie zmian oraz modyfikacji na stronach internetowych. Na I etapie strony wszystkich spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (w tym na rynku NewConnect) były oceniane pod kątem kilkudziesięciu kryteriów konkursowych. Do II etapu zakwalifikowano 70 spółek, a w III finałowym etapie Kapituła konkursy wybrała spośród 15 nominowanych przez jury spółek jednego laureata z każdego segmentu.

Laureatami VII edycji Konkursu ZŁOTA STRONA EMITENTA zostali: GRUPA AZOTY SA (kategoria: spółki należące do indeksów WIG20 i mWIG40), PELION SA (kategoria: spółki giełdowe należące do indeksu sWIG80), K2 INTERNET SA (kategoria: spółki giełdowe notowane na GPW nie należące do indeksów WIG20, mWIG40 i sWIG80), LUG SA (kategoria: spółki giełdowe notowane na rynku alternatywnym NewConnect) i SERINUS ENERGY INC (kategoria: spółki zagraniczne notowane na GPW w tym na rynku NewConnect).

Zobacz również:

  • Chmury także mają szczyty. „Best in cloud 2022”

Nagrodę Specjalną Ministra Skarbu Państwa za najlepszą komunikację z inwestorami indywidualnymi prowadzoną poprzez stronę internetową otrzymała spółka Inter Cars SA. Spółka PEKAO SA została laureatem Nagrody Specjalnej GPW Media w zakresie prowadzenia RI przy wykorzystaniu nowoczesnych metod komunikacji internetowej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200