Łatwiejsza wymiana ze Small Business Suite

Nowe mechanizmy integracyjne, pozwalają aplikacjom dostawców niezależnych na łatwiejszą wymianę danych ze Small Business Suite Oracle.

Nowe mechanizmy integracyjne, pozwalają aplikacjom dostawców niezależnych na łatwiejszą wymianę danych ze Small Business Suite Oracle.

Aplikacje dostawców niezależnych, używające Small Business XML (SMBXML), mogą być podłączone do Oracle Small Business Suite bezpośrednio, co eliminuje konieczność ręcznego transferu informacji.

Ponadto projektanci oprogramowania uzupełniającego mogą włączać do tworzonego oprogramowania pojedyncze uwierzytelnianie i możliwość integracji typu serwer-serwer. Pojedyncze uwierzytelnianie eliminuje potrzebę utrzymywania szeregu haseł dla różnych aplikacji, podczas gdy integracja serwer-serwer pozwala na wymianę danych w czasie rzeczywistym pomiędzy aplikacjami webowymi. Niektórzy dostawcy niezależni włączyli już nowe mechanizmy do swoich produktów.

SMBXML opisuje format wymiany danych i jest otwartym, opartym na XML, standardem projektowym do użytku w przedsiębiorstwach małych i średnich.

Oracle Small Business Suite jest dostępny wyłącznie poprzez Web i jest adresowany do organizacji zatrudniających mniej niż stu pracowników.

Aplikacje online pozwalają klientom na zarządzanie swoimi procesami biznesowymi, takimi jak finanse i płace. Oracle Small Busines Suite, którego operatorem jest NetLedger, pojawił się w czerwcu 2001. Głównym udziałowcem NetLedger jest Larry Ellison - prezes Oracle.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200