Łatwe wypełnianie PIT

Varico oferuje programy ułatwiające rozliczenie podatków dochodowych przez firmy lub użytkowników indywidualnych.

Varico oferuje programy ułatwiające rozliczenie podatków dochodowych przez firmy lub użytkowników indywidualnych.

Varico wprowadziła na rynek nową wersję programu do obsługi rozliczeń podatkowych - Książkę Przychodów i Rozchodów (KPiR) wraz z modułem Rozliczenia Płac w wersji 7.09c oraz pakiet PIT 3.03c, przeznaczony do automatyzacji formularzy zeznań podatkowych.

KPiR umożliwia prowadzenie ewidencji rozliczeń finansowych firmy z kontrahentami i pracownikami. Duże możliwości konfiguracyjne, a także dostępność dodatkowych danych, takich jak lista wszystkich urzędów skarbowych, ułatwia wypełnianie dokumentów szczególnie w przypadku dużej liczby kontrahentów lub pracowników. Przydatna jest też opcja pozwalająca na wydruk lub zapis do pliku wszystkich danych dotyczących m.in. przelewów, przekazów pocztowych, bankowych itp.

Z punktu widzenia indywidualnego użytkownika - interesujący jest pakiet PIT-y 3.03c. Umożliwia on wypełnianie formularzy rozliczeń podatkowych PIT-30, 31, 32, 33, 34 i 35. W przypadku, gdy program używany jest do rozliczeń pracowników współpracując z KPiR, automatycznie pobiera dane z deklaracji PIT-5 wpisując je we właściwe pola.

KPiR i PIT są przeznaczone dla systemu DOS, ale bez problemów funkcjonują również pod kontrolą Windows 95. Programy są zgodne z rozporządzeniem Ministra Finansów z 14.12.1995 r., dotyczącym komputerowego prowadzenia ksiąg podatkowych.

<hr>Książka Przychodów i Rozchodów KPiR 7.09 i program do wypełniania zeznań podatkowych PIT 3.03

Producent:

60-334 Poznań

ul. Grunwaldzka 77

tel./fax (+61) 867 42 88

http://www.varico.com

Ceny: KPiR - 299 zł + VAT, KPiR + Rozliczenia Płac - 699 zł + VAT, PIT - 399 zł + VAT


TOP 200