Lanline Gandalfa

Gandalf International Ltd powiększa swą ofertę o serię produktów Lanline 5500 służących do przyłączania stacji roboczych ("klientów") do grupy serwerów centralnej sieci LAN.

Gandalf International Ltd powiększa swą ofertę o serię produktów Lanline 5500 służących do przyłączania stacji roboczych ("klientów") do grupy serwerów centralnej sieci LAN. Nowa rodzina Lanline składa się z Lanline 5530 i Lanline 5520. Lanline 5530 to mostek (LAN-bridge), który poprzez sieć cyfrową, taką jak np. ISDN potrafi nawiązać połączenie między stacją roboczą i centralną LAN przesyłając dane z szybkością do 64 kb/s. Model 5520 jest natomiast koncentratorem mostków, który umożliwia dostęp do sieci od 1-16 stacji roboczych. Dla sieci typu PSN (Packet Switched Networks) urządzenie to oferuje funkcję filtrowania i przesyłania pakietów. Ponadto wg firmy Gandalf, system ten przystosowany jest (dzięki funkcji automatycznego uczenia się) do sporządzania tabeli adresów wszystkich podłączonych jednostek Ethernetowych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200