LSI oferuje kolejną macierz z technologią iSCSI

LSI poszerzył ofertę w obszarze rozwiązań wspierających technologię iSCSI, wprowadzając na rynek modularny system pamięci masowej obsługujący takie połączenia. Nowy system pamięci masowej należy do produktów linii Simplicity. System nosi nazwę Simplicity 1532.

Firma oferuje już systemy Simplicity wspierające technologie SAS i Fibre Channel, oznaczone odpowiednio symbolami 1333 i 1932. Macierz dyskowa 1532 nie jest dostępna na rynku w sprzedaży detalicznej, ale jest dostarczana producentom sprzętu OEM. IBM sprzedaje ją np. pod nazwą DS3300.

Macierz 1532 zawiera porty wspierające protokół iSCSI i może być wykorzystywana przez małe i średnie firmy do budowania sieci pamięci masowych IP SAN, które przesyłają dane przez połączenia IP. Macierz może obsługiwać takie aplikacje, jak relacyjne bazy danych, Exchange, SQL Server, CRM, ERP i e-commerce.

LSI oferuje kolejną macierz z technologią iSCSI

Rozwiązanie zawiera cztery porty iSCSI 1Gb/s, ma wysokość 2U i zawiera w podstawowej konfiguracji 12 dysków. System można skalować, zwiększając jego pojemność do 36 TB (razem 48 dysków SAS lub SATA umieszczonych w czterech obudowach).

Macierzą zarządza oprogramowanie Simplicity Storage Manager, wspierające szereg standardowych funkcjonalności stosowanych przy tworzeniu kopii zapasowych danych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200