LOG System wersja 2.0

Na polski rynek trafiła aplikacja LOG System 2.0, rozszerzona wersja aplikacji do zarządzania oprogramowaniem w przedsiębiorstwach i urzędach. Pozwala ona kontrolować posiadane zasoby IT w firmach lub placówkach publicznych, na przykład po kątem legalności oprogramowania.

Poprzez wdrożenie LOG System 2.0 firma uzyskuje centralną bazą wiedzy o własnych zasobach IT. Dostarcza ona aktualizowane na bieżąco informacje na temat tego, jakie dokładnie oprogramowanie jest zainstalowane na wybranym komputerze lub serwerze. Użytkownik LOG System 2.0 może dokonywać zdalnych operacji na wskazanym komputerze. W razie potrzeby oprogramowanie przekaże użytkownikowi dokładne informacje o konkretnym komputerze (numerze seryjnym, numerze seryjnym RAM, dacie produkcji i in.) lub aplikacji (np. numerze licencji).

Począwszy od wersji 2.0, LOG System pozwala nie tylko na import danych pracowników z Active Directory, ale także na zmianę ich parametrów, m.in. nazwy oraz aktywności konta.

Zobacz również:

  • SIEM i SOAR - systemy stojące na straży cyberbezpieczeństwa

LOG System 2.0 jest dostępny między innymi w leasingu. Miesięczny koszt wersji obsługującej 100 pecetów przy 24-miesięcznej umowie oraz 20-proc. wpłacie własnej, wynosi około 2 tys. złotych netto.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200