LLP Group otwiera oddział w Warszawie

Polskie biuro będzie siódmym odziałem firmy w regionie Środkowo-Wschodniej Europy. Czeska LLP Group zajmuje się sprzedażą i wdrożeniami systemów klasy ERP i CRM oraz rozwiązań dla handlu elektronicznego.

Koncern LLP Group otworzył w Polsce siódme już w krajach Środkowo-Wschodniej Europy biuro. Firma zajmuje się sprzedażą i wdrożeniami systemów klasy ERP i CRM oraz rozwiązań dla handlu elektronicznego. Warszawski oddział LLP Group, którym kieruje Beata Olechowska, zamierza świadczyć usługi informatyczne dla firm działających w sektorach: produkcyjnym, finansowym czy dystrybucji.

Rozwiązania oferowane przez LLP Group oparte są m.in. na systemach SunSystems, Ariba oraz w części rozwiązaniach autorskich. Produkty LLP Group obecne są w Polsce od 1995 r. Z rozwiązań koncernu skorzystały już m.in.: HBO, KPMG, GlaxoSmithKline, UPS i Motorola. Centrala firmy LLP Group znajduje się w Pradze. Koncern powstał w 1992 r.

Zobacz również:

  • Wyższy poziom ochrony danych przekłada się na przychody
  • Wirusy na Androida - popularne i niebezpieczne zagrożenia
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200