Kupiec dla WF-MAG

Krakowska spółka B2B w ramach umowy z firmą WA-PRO zintegruje pakiet oprogramowania Kupiec z systemem do obsługi sprzedaży i magazynów WF-MAG dla DOS. Kupiec to system umożliwiający m.in. stworzenie s...

Krakowska spółka B2B w ramach umowy z firmą WA-PRO zintegruje pakiet oprogramowania Kupiec z systemem do obsługi sprzedaży i magazynów WF-MAG dla DOS. Kupiec to system umożliwiający m.in. stworzenie sklepu internetowego, automatyczne tworzenie i publikowanie informacji o ofercie produktowej firmy i aktualnych cenach, wymianę tych informacji między oddziałami i kontrahentami przedsiębiorstwa czy prezentację rozliczeń finansowych z partnerami handlowymi. B2B oferuje już system Kupiec dla popularnych aplikacji Subiekt (Insert), Magazyn Multi(dGCS) oraz Kupiec dla MS Excel.

B2B oprócz produkcji oprogramowania wspomagającego sprzedaż i dystrybucję przez Internet, specjalizuje się w rozwiązaniach "alternatywnych do Windows". Firma jako druga w Polsce uzyskała status Autoryzowanego Partnera Red Hat (Red Hat Certified Reseller). Niedawno spółka rozpoczęła również dystrybucję pudełkowej wersji pakietu StarOffice stworzonego przez Sun Microsystems.

Zobacz również:


TOP 200