Kontrola zasobów

Peregrine Systems, dostawca systemów do zarządzania infrastrukturą przedsiębiorstw (Infrastructure Resource Planning), wchodzi na polski rynek. Dystrybutorem systemów tej firmy w Polsce został Prokom Software. Gdyńska firma będzie odpowiedzialna za sprzedaż i wdrożenia produktów Peregrine.

"Polska stwarza dla nas ogromne możliwości biznesowe. Gartner Group określa wartość rynku polskiego na poziomie 2,9 mld USD przy jednoczesnej dynamice jego rozwoju wynoszącej 50% w skali roku" - stwierdził Dominic O'Riley, dyrektor ds. współpracy na rynkach EMEA Peregrine Systems.

W ofercie Prokomu znajdzie się kilka systemów Peregrine, przeznaczonych do zarządzania infrastrukturą przedsiębiorstw. Wśród nich są: AssetCenter, system przeznaczony do dynamicznego zarządzania systemami informatycznymi, oraz ServiceCenter - rozwiązanie służące do zredukowania czasu niezbędnego do diagnostyki i rozwiązywania problemów eksploatacyjnych, pozwalający także na zarządzanie zmianami i kosztami związanymi z funkcjonowaniem środowiska informatycznego w przedsiębiorstwie. Dostępny ma być też E.ServiceCenter, wspomagający firmę informatyczną w przejęciu odpowiedzialności za zarządzanie systemem klienta.


TOP 200