Konsolidacja i ujednolicony dostęp dla systemów obrazowania PACS

Firmy działające w sektorze opieki zdrowotnej często mają przed sobą wyzwanie, które wynika z przejęć i wieloletniego rozwoju. Chodzi o posiadanie wielu systemów obrazowania PACS (Picture Archiving and Communication System), wraz z rozwiązaniami pamięci masowej, które mogą stać się rozbieżne - zarówno w miejscu instalacji, jak i pod względem geograficznym. To sprawia, że musimy zarządzać i utrzymywać silosowe systemy, co prowadzi do wysokich kosztów, jak również jest skomplikowane dla działu IT.

Pamięć masowa Qumulo, działająca na serwerach HPE Apollo Gen 10 lub HPE ProLiant DL325 Gen 10 Plus, zapewnia nie tylko ekonomiczną i skalowalną, ale przede wszystkim ujednoliconą architekturę pamięci masowej. Eliminuje to silosy drogich, zastrzeżonych pamięci masowych i przenosi je do nowoczesnego, definiowanego programowo modelu opartego na subskrypcji. Dzięki temu możemy przeprowadzić konsolidację i ujednolicić dostęp, niezależnie od dostawcy archiwum, dla wszystkich obrazów medycznych.

Dzięki temu możemy przechowywać dane wszystkich modalności, np. zdjęcia rentgenowskie, w oprogramowaniu plików Qumulo. Tego typu rozwiązanie zapewnia szereg korzyści. To m.in. usprawniony przepływ pracy, który przekłada się na większą produktywność, eliminacja kosztownych migracji, jak i szybki, ujednolicony dostęp do danych dla wszystkich lekarzy i urządzeń.

Ponadto zyskujemy analitykę w czasie rzeczywistym oraz ciągłą replikację on-premise lub w chmurze.

Więcej na temat rozwiązania do archiwizacji, niezależnie od dostawcy, w sektorze ochrony zdrowia, przeczytasz w materiale PDF "Qumulo i HPE - wysoka wydajność, efektywność kosztowa".

QUMULO i HPE - wysoka wydajność, efektywność kosztowa