Konkurs: Ubezpiecz się z SAP

Trwa konkurs dla firm użytkujących oprogramowanie SAP. Nagrodą są profesjonalne bezpłatne konsultacje w zakresie Serwisu Aplikacyjnego oraz Zdalnej Administracji systemu SAP.

Utrzymanie stabilności systemu SAP wymaga, by jego konfiguracji przynajmniej okresowo przyjrzał się specjalista. Zamiast czekać na kłopoty, zapobiegaj im. Profesjonalny audyt pozwala uniknąć problemów z wydajnością transakcji, spójnością definicji biznesowych, ilością i jakością generowanych danych, poprawnością raportowania.

Serwis ITStandard.pl oraz IDS Scheer sp. z o.o. zapraszają do konkursu w którym nagrodą są profesjonalne bezpłatne usługi w zakresie wsparcia aplikacyjnego systemu SAP oraz zdalnego administrowania tą platformą - konsultant IDS Scheer do dyspozycji Twojej firmy przez cały dzień! Dowiesz się jak zapewnić sprawną konfigurację i bezproblemowe działanie oprogramowania SAP nawet jeśli w Twojej organizacji nie ma odpowiednich zasobów ludzkich do zarządzania tym systemem.

Dowiedz się więcej i weź udział w konkursie >>

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200