Konkurs Let’s Code! Stwórz aplikację i wygraj 10 000 zł

Sii, firma świadcząca usługi IT i inżynierii przemysłowej, organizuje 15 listopada całonocny konkurs dla programistów. Zawody będą miały charakter drużynowy i odbędą się równolegle w 7 miastach: Warszawie, Gdańsku, Wrocławie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi i Lublinie. Główną nagrodą ogólnopolską w konkursie jest 10 000 zł, a w miastach - konsole PlayStation VITA PS WiFi. Patronem medialnym wydarzenia jest tygodnik „Computerworld.”

Konkurs Let’s Code! Stwórz aplikację i wygraj 10 000 zł

let's code

Let’s Code to ogólnopolski konkurs dla programistów. Zadaniem podzielonych na zespoły uczestników będzie stworzenie aplikacji z wybranego obszaru. Uczestnicy mogą również zgłosić własny pomysł na aplikację. Zgłoszenia można dokonać na stronie: www.pl.sii.eu/letscode .

Konkurs skierowany jest do wszystkich programistów bez ograniczeń. Odbędzie się równoleglew oddziałach Sii w 7 miastach. Dzięki temu mogą wziąć w nim udział programiści z całej Polski. „Konkurs to nie tylko szansa na wygranie atrakcyjnych nagród i dobrą zabawę, lecz również zaprezentowanie swoich umiejętności programistycznych przed jedną z najszybciej rozwijających się firm IT w Polsce.” – stwierdza Michał Sieczko, Dyrektor Działu Pre-sales & Delivery w Sii.

Zobacz również:

  • Firma OpenAI rozpisała konkurs bug bounty
  • Relacja z WWDC 2023 - najważniejszej konferencji Apple w roku
  • Github to serce open source

Spośród wszystkich stworzonych aplikacji internauci wybiorą najlepszą, a jej autorzy otrzymają nagrodę główną, jaką jest 10 000 zł.  Ponadto w każdym z miast jury wybierze zwycięski zespół, który otrzyma nagrody w postaci konsol PlayStation VITA PS WiFi.

Udział w Let’s code jest bezpłatny. Więcej informacji o konkursie na stronie: www.pl.sii.eu/letscode .

ORGANIZATOR

Zatrudniając ponad 1300 inżynierów Sii sp. z o.o. jest liderem usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Firma wspiera klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Realizuje projekty dla wiodących firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu oraz FMCG. Sii istnieje w Polsce od 2006 roku, obecnie ma 7 oddziałów: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Łódź i Lublin. Więcej informacji o firmie na stronie: www.pl.sii.eu

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200