Konfiguratory firmy Rittal

Firma Rittal ma w ofercie narzędzia do konfigurowania oferowanych klientom produktów, takich jak różnego rodzaje szafy sterownicze i obudowy. Są to konfiguratory pracujące w trybie online, które pomagają klientom wybierać potrzebne im rozwiązania i dopasowywać je do konkretnego środowiska pracy.

W czasach coraz bardziej złożonych produktów i systemów konfiguratory stanowią nieodzowną pomoc dla Klientów, pozwalającą im wybierać produkty w sposób szybki i bezpieczny

Rittal oferuje swoim klientom całą gamę tego typu narzędzi. Jest to np. konfigurator sejfów modułowych, który umożliwia dobór sejfów do serwerów i systemów sieciowych. Sejfy chronią szafy serwerowe i systemy sieciowe przed zagrożeniami takimi jak ogień, woda, opary gazów, czy włamania.

Kolejna pozycja to konfigurator Optipanelu, umożliwiający projektowanie obudów na wymiar i ich podgląd w postaci widoku 3D. Konfigurator poprowadzi klienta automatycznie przez katalog zapytań poszczególnych parametrów wyboru, aby konfigurowane rozwiązanie specjalistyczne było kompletne i pozbawione błędów.

Firma ma też w ofercie konfigurator panelu Comfort. Pod koniec konfiguracji możliwe jest uzyskanie oferty i wizualizacji indywidualnego rozwiązania obudowy obsługi w celu wykorzystania go we własnej konstrukcji maszyn i instalacji.

Kolejne pozycje, to: konfigurator TS8 (umożliwiający wygenerowanie w kilku krokach listy części i modelu 3D kompletnej szafy TS8); czy konfigurator systemów ramion nośnych (umożliwiający dostosowywanie systemów ramion nośnych do specyficznych wymagań);

Wszystkie konfigurtory są szczegółowo omówione tutaj.


TOP 200